Przeczytaj i zobacz dlaczego warto wybrać właśnie Biuro księgowe INCOME w Tarnowskich górach i Bytomiu

Wyróżniamy się wśród innych biur rachunkowych na Śląsku. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, elastyczność oferowanych usług, a także bogata wiedza i doświadczenie to główne atuty naszej firmy. INCOME to coś więcej, niż tradycyjne biuro rachunkowe w Tarnowskich Górach, Bytomiu czy Zabrzu, oferujące usługi księgowe i obsługę kadrowo-płacową. INCOME to biuro księgowe, które oferuje również wysokiej jakości obsługę BHP. W związku z szeroką ofertą jesteśmy w stanie zagwarantować Klientom komfort oraz bezpieczeństwo. Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu księgowości, kadr i płac oraz BHP - pasjonaci dla których świadczenie usług to nie tylko praca lecz także realizacja celów poprzez wspomaganie Klientów swoją wiedzą i doświadczeniem. Swoim profesjonalizmem, zaangażowaniem i zakresem usług przewyższamy inne biura księgowe w Bytomiu, Tarnowskich Górach, Gliwicach, Zabrzu. Posiadamy ugruntowaną oraz na bieżąco aktualizowaną wiedzę teoretyczną popartą doświadczeniem praktycznym w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie w oparciu o specyfikę prowadzonej przez niego działalności – jego potrzeb i oczekiwań względem obsługi. Z myślą o jak najwyższej jakości usług biura księgowego INCOME w skład naszego zespołu wchodzą osoby z wieloletnią praktyką, posiadające doświadczenie w zakresie usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz BHP.

specjalista ds księgowości

wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, kadr i płac w małych firmach oraz dużych spółkach, które obowiązkowo podlegają corocznemu badaniu sprawozdań finansowych przez biegłego rewidenta. Niezbędne kwalifikacje i umiejętności wymagane do prowadzenia księgowości firm o różnych profilach działalności: produkcyjnej, handlowej, usługowej.

specjalista ds BHP i ppoż, trener

doświadczenie jako specjalista ds. BHP w różnych branżach. Bardzo dobra znajomość prawa pracy. Niezbędne uprawnienia i kwalifikacje do pełnienia roli zewnętrznego specjalisty ds. BHP zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 02 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy. Ukończone szkolenie trenerskie, które gwarantuje wysoki poziom przekazywanej wiedzy na szkoleniach BHP m.in. poprzez twórcze i innowacyjne podejście do szkoleń, aktywizację uczestników oraz doskonałą umiejętność zarządzania grupą.

Nasze biuro rachunkowe w Tarnowskich Górach i Bytomiu zapewnia kompleksowe usługi księgowe i BHP oraz indywidualne podejście. Dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Jako biuro księgowe w Tarnowskich Górach i Bytomiu obsługujemy firmy z całego regionu. Jeśli szukają Państwo biura rachunkowego w Zabrzu, Gliwicach bądź innych miastach aglomeracji, zapraszamy do współpracy!