Usługi księgowe na Śląsku na najwyższym poziomie – BYTOM i Tarnowskie Góry

Korzystałeś/aś do tej pory z usług zwykłych biur księgowych?
Obsługa księgowa Twojej firmy ograniczała się tylko do wprowadzenia przez biuro rachunkowe danych do programu komputerowego?
Musisz to zmienić!!!

KSIĘGOWOŚĆ – BYTOM, TARNOWSKIE GÓRY

Income jest nowoczesnym biurem rachunkowym na Śląsku. Świadczymy usługi księgowe w Tarnowskich Górach i Bytomiu, obsługując także Klientów z innych miast, takich jak Zabrze, Gliwice i inne. Usługi kierujemy do doświadczonych przedsiębiorców, którzy potrzebują fachowej pomocy w prowadzeniu swojej działalności, oraz tych, którzy rozpoczynają przygodę z własnym biznesem. Naszą obsługę księgową cechuje gwarancja wysokiej jakości usług i atrakcyjnej oferty cenowej w porównaniu z innymi biurami rachunkowymi działającymi w Twoim mieście. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i traktujemy jego biznes jak swój własny. Wybierz Income jako Twojego partnera finansowego i skup się na generowaniu zysków.

Biuro Obsługi Księgowej i BHP INCOME oferuje szeroki wachlarz usług księgowych:
1. prowadzenie ksiąg handlowych,
2. prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
3. prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego

Nasze usługi księgowe kierujemy do firm o różnych profilach działalności i formie prawnej
1. jednoosobowe działalności gospodarcze,
2. spółki cywilne,
3. spółki komandytowe,
4. spółki z o.o.

Wybierając Biuro Rachunkowe Income w Bytomiu i Tarnowskich Górach wybierasz:

Niższe koszty działalności
W przeciwieństwie do zatrudnionej księgowej, która otrzymuje stałe wynagrodzenie my pobieramy opłatę za faktycznie wykonane w danym miesiącu usługi księgowe. Nasze biuro rachunkowe nie weźmie zwolnienia lekarskiego i nie porzuci pracy, będzie zawsze do Twojej dyspozycji.

Bezpieczeństwo
Posiadamy ubezpieczenie OC, które gwarantuje spokój Klientom. Ponadto zatrudniamy najlepszych specjalistów z każdej dziedziny oraz korzystamy z najlepszych programów komputerowych dzięki czemu do tej pory nie musieliśmy korzystać z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

Najlepsza kadra
Wybierając nasze biuro rachunkowe stawiasz na specjalistów, którzy są w stanie rozwiązać najbardziej złożone problemy związane z księgowością. Zdajemy sobie sprawę z dużej konkurencji biur rachunkowych na terenie Bytomia, Tarnowskich Gór, Zabrza oraz innych miast województwa śląskiego, dlatego zatrudniamy tylko najlepszych i najbardziej doświadczonych ekspertów. Olbrzymia wiedza i styczność z wieloma nowymi Klientami działającymi w różnych branżach powoduje, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a świadczone przez nas usługi księgowe na Śląsku realizowane są zawsze w zgodzie z najwyższymi standardami. Nasi Klienci mogą liczyć na pełne zaangażowania prowadzenie księgowości w Tarnowskich Górach, Bytomiu i innych miastach aglomeracji.

Oszczędność czasu i brak stresu związanego z kontrolą
Oszczędzaj swój cenny czas, i spożytkuj go na rozwój swojej firmy. Nasze biuro rachunkowe bierze na siebie całą odpowiedzialność za księgowość i finanse Twojej firmy. Mamy bardzo bogate doświadczenie w kontaktach z Urzędami Skarbowymi w Bytomiu, Zabrzu, Tarnowskich Górach, Chorzowie. Jest to gwarancja, że prawdopodobieństwo kontroli jest mniejsze, gdy jesteś Klientem naszego biura rachunkowego. Mamy za sobą wiele kontroli, podczas których Klient został tylko poinformowany o wizycie Urzędnika w naszym biurze księgowym. Najczęściej na tym kończyła się rola naszego Klienta w zakresie kontroli. Nasi Klienci przyjmują w swojej siedzibie swoich kontrahentów a nie Urzędników.

Doradztwo w na każdym etapie działalności
Nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do świadczenia usług księgowych w Bytomiu i Tarnowskich Górach, obsługujemy firmy z innych miast aglomeracji śląskiej. W każdym momencie prowadzenia działalności nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo. Pracownicy naszego biura rachunkowego zapewnią pomoc z zakresu księgowości, prawa pracy oraz spraw związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Odbiór dokumentów
Pracownicy naszego biura rachunkowego odbierają dokumenty od naszych Klientów z Bytomia, Zabrza, Tarnowskich Gór, Chorzowa oraz innych okolicznych miast. Nie trać czasu na stanie w korkach, my przyjedziemy do Ciebie.