Usługi księgowe na Śląsku na najwyższym poziomie – BYTOM i Tarnowskie Góry

Korzystałeś/aś do tej pory z usług zwykłych biur rachunkowych?
Obsługa księgowa Twojej firmy ograniczała się tylko do wprowadzenia przez biuro rachunkowe danych do programu komputerowego?
Musisz to zmienić!!!

Income jest nowoczesnym biurem rachunkowym na Śląsku. Świadczymy usługi księgowe w Tarnowskich Górach i Bytomiu, obsługując także Klientów z innych miast, takich jak Zabrze, Gliwice i inne. Usługi kierujemy do doświadczonych przedsiębiorców, którzy potrzebują fachowej pomocy w prowadzeniu swojej działalności, oraz tych, którzy rozpoczynają przygodę z własnym biznesem. Naszą obsługę księgową cechuje gwarancja wysokiej jakości usług i atrakcyjnej oferty cenowej w porównaniu z innymi biurami rachunkowymi działającymi w Twoim mieście. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i traktujemy jego biznes jak swój własny. Wybierz Income jako Twojego partnera finansowego i skup się na generowaniu zysków.

Biuro Obsługi Księgowej i BHP INCOME oferuje szeroki wachlarz usług księgowych:
1. prowadzenie ksiąg handlowych,
2. prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
3. prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego

Nasze usługi księgowe kierujemy do firm o różnych profilach działalności i formie prawnej
1. jednoosobowe działalności gospodarcze,
2. spółki cywilne,
3. spółki komandytowe,
4. spółki z o.o.

Wybierając Biuro Rachunkowe Income w Bytomiu i Tarnowskich Górach wybierasz:

Niższe koszty działalności
W przeciwieństwie do zatrudnionej księgowej, która otrzymuje stałe wynagrodzenie my pobieramy opłatę za faktycznie wykonane w danym miesiącu usługi księgowe. Nasze biuro rachunkowe nie weźmie zwolnienia lekarskiego i nie porzuci pracy, będzie zawsze do Twojej dyspozycji.

Bezpieczeństwo
Posiadamy ubezpieczenie OC, które gwarantuje spokój Klientom. Ponadto zatrudniamy najlepszych specjalistów z każdej dziedziny oraz korzystamy z najlepszych programów komputerowych dzięki czemu do tej pory nie musieliśmy korzystać z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

Najlepsza kadra
Wybierając nasze biuro rachunkowe stawiasz na specjalistów, którzy są w stanie rozwiązać najbardziej złożone problemy związane z księgowością. Zdajemy sobie sprawę z dużej konkurencji biur rachunkowych na terenie Bytomia, Tarnowskich Gór, Zabrza oraz innych miast województwa śląskiego, dlatego zatrudniamy tylko najlepszych i najbardziej doświadczonych ekspertów. Olbrzymia wiedza i styczność z wieloma nowymi Klientami działającymi w różnych branżach powoduje, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a świadczone przez nas usługi księgowe na Śląsku realizowane są zawsze w zgodzie z najwyższymi standardami.

Oszczędność czasu i brak stresu związanego z kontrolą
Oszczędzaj swój cenny czas, i spożytkuj go na rozwój swojej firmy. Nasze biuro rachunkowe bierze na siebie całą odpowiedzialność za księgowość i finanse Twojej firmy. Mamy bardzo bogate doświadczenie w kontaktach z Urzędami Skarbowymi w Bytomiu, Zabrzu, Tarnowskich Górach, Chorzowie. Jest to gwarancja, że prawdopodobieństwo kontroli jest mniejsze, gdy jesteś Klientem naszego biura rachunkowego. Mamy za sobą wiele kontroli, podczas których Klient został tylko poinformowany o wizycie Urzędnika w naszym biurze. Najczęściej na tym kończyła się rola naszego Klienta w zakresie kontroli. Nasi Klienci przyjmują w swojej siedzibie swoich kontrahentów a nie Urzędników.

Doradztwo w na każdym etapie działalności
Nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do świadczenia usług księgowych w Bytomiu i Tarnowskich Górach, obsługujemy firmy z innych miast aglomeracji śląskiej. W każdym momencie prowadzenia działalności nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo. Pracownicy naszego biura rachunkowego zapewnią pomoc z zakresu rachunkowości, prawa pracy oraz spraw związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Odbiór dokumentów
Pracownicy naszego biura rachunkowego odbierają dokumenty od naszych Klientów z Bytomia, Zabrza, Tarnowskich Gór, Chorzowa oraz innych okolicznych miast. Nie trać czasu na stanie w korkach, my przyjedziemy do Ciebie.